Każdy człowiek, który przynajmniej raz w życiu doświadczył zmiany adresu zamieszkania wie, jaką ogólną nerwowość powoduje zbliżająca się nieuchronnie przeprowadzka. Pakowanie delikatnego szkła czy ceramiki, demontaż komody czy zabudowy stolarskiej, sterty odzieży, podręczników, dokumentów…

Firma Spartakus Przeprowadzki Gdynia powstała w celu zaoszczędzenia Państwu wszelkich przykrości oraz stresu, związanego z trudnym procesem przeprowadzki. Pakowanie, zabezpieczanie, transport i rozładunek mebli oraz innych przedmiotów to czynności, którymi zajmujemy się od blisko 20 lat, dzięki czemu zdobyliśmy bardzo wysoki poziom doświadczenia i profesjonalizmu. Zwykle wykonujemy przeprowadzki na terenie Trójmiasta, mimo to nie straszne są nam przewozy nawet na drugi koniec Polski czy krajów Unii Europejskiej. Skutecznie i fachowo pomagamy naszym klientom podczas przeprowadzek, ograniczając do minimum ich obowiązki i stres, o które nie trudno w tych okolicznościach.

Kupiłeś nową kuchenkę, pralkę lub inny sprzęt gospodarstwa domowego i chciałbyś przetransportować go do miejsca zamieszkania? Potrzebujesz szybkiego i pewnego transportu bagażowego od ręki? Zadzwoń do naszej centrali!

Spartakus Przeprowadzki Gdynia gwarantuje błyskawiczny przewóz mienia na terenie całego Trójmiasta, jak również okolic. Zadzwoń i zamów usługę a jedna z naszych bagażówek podjedzie w wyznaczoną przez Ciebie lokalizację najszybciej, jak się tylko da.

Bezpieczny oraz szybki transport Twojego ładunku jest zagwarantowany dzięki zróżnicowanemu wymiarowo zestawie samochodów, których kubatura mieści się w przedziale od 15 m3 do 35 m3.

Ceny transportu regionalnego i krajowego wyznaczamy w sposób indywidualny biorąc pod wzgląd rodzaj środka transportu, dystans oraz czas potrzebny do realizacji zlecenia. Jesteśmy firmą otwartą na propozycje i sugestie klienta, zarówno te dotyczące ceny, jak i sposobu wykonania usługi.

Transport mebli oraz innych przedmiotów codziennego użytku w znaczny sposób ułatwiają nam specjalistycznie przystosowane do naszej branży pojazdy dostawcze marki Iveco Daily. W naszych zasobach znajdują się również mniejsze auta, służące do transportu pojedynczych i niewielkich gabarytowo przedmiotów. Bezpieczny i niezawodny załadunek zapewniają nam artykuły pomocnicze takie jak pasy, wózki i tym podobne urządzenia.

Przeprowadzka to jedna z lepszych okazji na tzw. domowe porządki. W tym czasie możemy pozbyć się wielu przedmiotów, które niepotrzebnie zajmują znaczną część naszej codziennej, życiowej przestrzeni. Zaliczamy do nich różnorakie meble, sprzęty oraz przedmioty wielkogabarytowe. Specjalnie dla Państwa wykonamy również tego typu usługę, czyli utylizację przedmiotów, których już Państwo nie potrzebują. Możemy zająć się oczyszczaniem i porządkowaniem:

 • mieszkań

 • strychów

 • poddaszy

 • garażów

 • piwnic

 • ogrodów

Do odpadów, które najczęściej zaśmiecają nasze gospodarstwa domowe zaliczmy:

 • wyeksploatowany sprzęt AGD (lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki)

 • sprzęt multimedialny oraz RTV (odbiorniki telewizyjne i radiowe, komputery, rzutniki)

 • bezużyteczne meble

 • stolarka okienna oraz drzwiowa

 • wykładziny, dywany, chodniki

 • artykuły dziecięce (zabawki, wózki, rowerki, chodziki itp.)