Przeprowadzki Gdynia - 500 136 620

OFERTA

Oferta firmy to organizowanie przeprowadzek, transportu, a także sprzątanie i utylizacja.

Przeprowadzki

Doskonale wiemy, jak wiele trudności może przynieść organizowanie przeprowadzki, szczególnie, jeżeli konieczne jest przewiezienie wyposażenia o dużych gabarytach, którego nie da się przewieźć bezpiecznie na własną rękę. W naszej firmie oferujemy transport dowolnych przedmiotów czy nietypowego wyposażenia, które dla nas nie stanowi najmniejszego problemu. Realizując naszą usługę staramy się, aby nasi Klienci nie musieli się niczym denerwować.

Na przeprowadzkę składa się pakowanie mienia, jego załadunek, transport w określone przez Klienta miejsce oraz rozładunek. Klienci mogą również przeznaczyć konkretne przedmioty do utylizacji, którą zajmuje się nasza firma.

Oferta przeprowadzek dotyczy przede wszystkim obszaru Gdańska i Gdyni. Jesteśmy jednak otwarci na inne propozycje i chętnie zrealizujemy przeprowadzki na terenie całego kraju.

Transport

W ofercie usług naszej firmy znajduje się również szeroko rozumiany transport, który realizowany jest na życzenie Klienta w całej Polsce.

Usługa transportu dotyczy dowolnych załadunków. Posiadamy zróżnicowane wymiarowo samochody, których kubatura wynosi od 15m3 do 35m3. Pozwala to na realizowanie transportu różnych gabarytów.

Zamówienie usługi jest bardzo proste. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, poinformujesz nas o tym, co chcesz przewieźć, a my wyślemy do Ciebie odpowiedni samochód.

Cena transportu uzależniona jest od trzech kwestii: dystansu, konkretnego samochodu oraz czasu, który jest konieczny do zrealizowania zlecenia. W związku z tym cena transportu ustalana jest zawsze indywidualnie dla każdego Klienta.

Transportujemy duże przedmioty, jak również te mniejsze. W przypadku transportu dużych gabarytów oprócz specjalnych samochodów posiadamy również specjalistyczne akcesoria, które ułatwiają nam bezpieczne realizowanie transportu, takie jak na przykład szelki czy pasy.

Oczyszczanie i utylizacja

Podczas organizowania przeprowadzki bardzo wielu naszych Klientów chce pozbyć się rzeczy i przedmiotów, które nie przydadzą się już w nowym domu. Jako kompleksowa firma zajmujemy się również utylizacją oraz całościową usługą związaną z oczyszczaniem pomieszczeń z niepotrzebnych rzeczy. Z miłą chęcią zajmiemy się sprzątaniem domów, mieszkań, strychów, piwnic, poddaszy, garaży czy ogrodów. W przypadku chęci utylizacji konkretnych, niepotrzebnych rzeczy, takich jak na przykład sprzęty AGD i RTV, meble, artykuły dziecięce, dajemy Państwu taką możliwość.

Cena dotycząca usługi oczyszczania oraz utylizacji ustalana jest indywidualnie dla każdego Klienta.

przeprowadzkigdynia.org

Jak zamówić usługę w naszej firmie:

Aby zamówić usługę transportową bądź przeprowadzkę należy skontaktować się z naszym konsultantem dostępnym pod numerem 500 136 620 lub wysłać zapytanie na adres e-mail info@przeprowadzkigdynia.org