Warning: escapeshellcmd() has been disabled for security reasons in /home/gdyorg/domains/przeprowadzkigdynia.org/public_html/libraries/vendor/phpmailer/phpmailer/class.phpmailer.php on line 1447
Przeprowadzki Gdynia - kontakt, zadzwoń bądź napisz i zamów usługę transportową w atrakcyjnej cenie.

Niezwykle istotnym zagadnieniem dla każdego przedsiębiorstwa działającego w sektorze usług jest należyty kontakt z klientami. Nie inaczej jest w firmie Przeprowadzki Gdynia. Z całych sił staramy się, aby dla każdego z Państwa kontakt z nami owocował odpowiednim poczuciem bezpieczeństwa oraz satysfakcji podczas niezmiernie istotnej pierwszej rozmowy telefonicznej.

Pracujący w naszej firmie konsultanci to ludzie doświadczeni i dysponujący szeroką wiedzą na wszelkie tematy związane z przeprowadzkami oraz pozostałymi usługami transportowymi dostępnymi w naszej ofercie. Dzięki nim wszelkie trapiące Państwa zapytania i niejasności zostaną skutecznie objaśnione a cała rozmowa przebiegnie w miłej atmosferze.

Przeprowadzki Gdynia

ul. Chwarznieńska 4

81-613 Gdynia

tel. 500 136 620

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.